Služby

PŘEPRAVA OSOB

Naše klienty přepravujeme po celém světě moderními letadly a profesionálními piloty. Jsme schopni odbavit Váš let z jakéhokoliv letiště v České republice do 4 hodin od potvrzení. Dopravíme Vás na nejbližší letiště k Vašemu cíli. Nikdy nečekáte na letadlo, ale letadlo čeká Vás.

V souvislosti s Vaším letem Vám zajistíme taxi, hotel atd. Naší prioritou je spokojenost a diskrétnost. Kdo s námi létá? Rodiny, páry a přítelé na dovolené nebo výlety k moři, do Alp, na golf, večeře… Podnikatelé, manageři na obchodní shůzky, kontroly zahraničních firem…Celebrity, sportovci…

Nezávazná poptávka

PŘEPRAVA NÁKLADU

Přepravujeme běžný náklad odkudkoliv, kamkoliv a kdykoliv. Létáme zejména pro továrny linkové výroby v případech kdy selže kamionová doprava nebo v případě urgentí zakázky.

Nezávazná poptávka

AIRCRAFT MANAGEMENT

Soukromé letadlo není pouze prostředek, který Vás přemistí z bodu A do bodu B. Je to komplexní stroj který vyžaduje profesionální management a logistickou podporu pro jeho co nejefektivnější využití. Aerotaxi Praha nabízí kompletní řešení v oblasti managementu a operování Vašeho letadla, 24/7 po celý rok a zajišťuje veškeré povinnosti ohledně letecké legislativy, údržby letounu, hangárování, posádky a vše ostatní s provozováním spojené. Aerotaxi Praha též umožňuje svým klientům využívat jejich letadlo jako investici, tedy pro použití na charterových a dalších letech. Tímto se vlastnictví letadla nestane pouze příjemnou a velice komfortní záležitostí, ale i prostředek k získání příjmů.

Nezávazná poptávka

DOVOZ LETADEL

Dle Vašich požadavků Vám dodáme letoun, který poptáváte.

Zajistíme kompletní dodávku na klíč a to včetně:

  • kontroly technického stavu naším technikem
  • transportu letounu (kontejnereme nebo přelet)
  • deregistrace v zemi původu registraci v ČR
  • upgradu avioniky (IFR/VFR)
  • instalace nového interiéru či exteriéru
  • návrhu budoucího provozu letounu

Spolupráce s námi Vám ušetří plno starostí, protože opravdu víme co děláme – veškeré naše letouny jsme si importovaly z USA.

Nezávazná poptávka